0

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme të jetës së saj.

Sot, ajo duket se po e shijon shumë fundjavëm, mirëpo ajo nuk duket në gjendje të mirë, pasi ka dalë pa grim dhe me flokët e parregulluara./ORAinfo/

SHPËRNDAJE