0

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAvip.

Luanën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të shumta dhe nga më të ndryshmet.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar se pranoi si dhuratë një pikturë shumë të bukur.

Duket se kjo gjë i ka pëlqyer shumë moderatores në fjalë./ORAvip/

SHPËRNDAJE