0

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAvip.

Luanën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të shumta dhe nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të bardhë dhe po duket më ‘hot’ se asnjëherë më parë.

Shihet se Luana në këtë foto ka pozuar pa të brendshme./ORAvip/

SHPËRNDAJE