0

Luana Vjollca vazhdon të jetë shumë e përfolur në mediat rozë.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto me kunatin e saj, Getin.

Ajo që bie në sy janë buzët botoks të Luanës, të cilat nuk po duken edhe aq mirë në këtë foto./ORAinfo/

SHPËRNDAJE