0

Luana Vjollca është shumë e dashur për publikun.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme të jetës së saj.

Sonte ajo ka publikuar një video në të cilën shihet duke e grimosur dhe në fund bën një gjest mjaftë qesharak./ORAinfo/

SHPËRNDAJE