0

Luana vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme të jetës së saj.

Sot ajo ka publikuar një foto ku ka zbuluar gjoksin dhe po duket shumë e ‘zjarrtë’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE