0

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAvip.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotos së fundit ajo e ka uruar disajnerin e njohur kosovar, Valdrin Sahitin për ditëlindje.

Ka kohë që ajo dhe Valdrini janë shokë shumë të ngushtë dhe këtë e dëshmon edhe urimi i saj. /ORAvip/

SHPËRNDAJE