0

Lotina është vajza e Kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAvip.

Tashmë Lotina është e njohur për publikun dhe ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me qenin e saj dhe po duket shumë bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE