0

Lorik Cana është njëri ndër futbollistët më të pëlqyer shqiptar dhe njëri ndër më të suksseshmit deri më tani.

Kapiteni i kombëtares së Shqipërisë, dhe mbrojtës i shumë skuadrave të njohura në Evropë, tani e ka përfunduar karrierën si futbollist dhe ka filluar të merret me aktivitete të tjera, shkruan ORAinfo.

Loriku në këto ditë e ka publikuar edhe filmin e parë që flet për biografinë e tij si futbollist.

Ai u diskuta shumë për martesën e tij me një grua italiane, mirëpo duket se ai nuk ka bërë zgjedhje të gabuar pasi, ajo është një ndër vajzat më të bukura si në Itali ashtu edhe në Shqipëri e Kosovë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE