0

Loredana nuk kursen as kur bëhet fjalë për aksesorët.

Loredana Zefi njihet si një prej artisteve, e cila i kushton kujdes të madh secilës paraiqjte në publik.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/loredana-mp4″]

Rep-artistja, për veshjet e saj zgjedh gjithmonë brendet më të njohura dhe natyrisht se çmimet për to janë shumë të larta, shkruan lajmi.

Në një prej fotografive, Loredanën e kemi parë me një palë vathë në formë gjarpri, të cilët janë të markës “Gucci” dhe kushtojnë hiç më pak se 1.100 euro.

SHPËRNDAJE