0

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.

Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos pas lidhjes e pastaj edhe ndarjes me këngëtarin e mirënjohur, Mozzik, shkruan ORAvip.

Lori është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto me pamje të ndryshme, ku në secilën prej tyre po duket tejet bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE