0

Loredana Zefi është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Mozzikut.

Ata para pak ditësh janë bërë prindër, shkruan ORAinfo.

Ajo dhe reperi nga Ferizaji, Mozzik u bënë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Hana.

Bukuroshja shqiptare është mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se i ka zgjatur flokët dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE