0

Loredana Zefi është bashkëshortja e Mozzikut.

Ata para pak ditësh janë bërë prindër, shkruan ORAinfo.

Ajo dhe reperi nga Ferizaji, Mozzik u bënë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Hana.

Bukuroshja shqiptare është mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto të vajzës, të cilën e ka veshur shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE