0

Lonita është vajza e Lutfi Hazirit.

Ajo tashmë është shumë e dashur dhe e njohur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lonita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE