0

Lola Haradinaj është gruaja e deputetit dhe politikanit të njohur, Daut Haradinajt.

Ajo dhe Dauti janë martuar kohë më parë dhe tani janë prindër të një djali dhe një vajze, shkruan ORAinfo.

Lola njihet si një grua me shumë stil dhe këtë e shohim në fotot që i poston.

Se fundmi, Lola ka dal në qytet, e veshur me një fustan të zi e të shkurt, ajo ekspozon këmbet e saj joshëse.

Me këtë foto, Lola do ta ‘shkrijë’ burrin e saj deputetin Daut Haradinajn. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE