0

Lola është gruaja e Daut Haradinajt.

Ajo është një femër tepër e bukur dhe atraktive si dhe eleganca nuk i mungon në çdo paraqitje, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur dhe e rregulluar tejet bukur.

Eleganca është ajo që gjithmonë e karakterizon Lolën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE