0

Lola Haradinaj është gruaja e deputetit dhe politikanit të njohur, Daut Haradinajt.

Ajo dhe Dauti janë martuar kohë më parë dhe tani janë prindër të një djali dhe një vajze, shkruan ORAinfo.

Lola njihet si një grua me shumë stil dhe këtë e shohim në fotot që i poston.

E mbrëmë, ajo ka qenë prezente në mbrëmjen ku ka kënduar Elvana Gjata dhe me pamjen e saj i ka mahnitur të gjithë.

Atje ajo nuk ka hezituar edhe të publikojë edhe një foto shumë interesante me kunatin e saj, Ramushin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE