0

Lola Haradinaj është gruaja e Daut Haradinaj.

Ajo është një femër tepër e bukur dhe atraktive si dhe eleganca nuk i mungon në çdo paraqitje, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një minifund dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE