0

Lola Haradinaj është bashkëshortja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt.

Ata janë martuar që një kohë të gjatë dhe kanë dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Është Lola ajo që është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një video ku shihet vajza e saj duke vallëzuar me këngën e Norës dhe Erës.
E kjo duket se nuk do t’i pëlqejë Dautit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE