0

Lola dhe Dauti janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin, shkruan ORAinfo.

Lola vazhdimisht është e përfolur në publik e kjo për shkak të pamjes së saj dhe stilit të saj të veçantë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ka publikuar një foto në të cilën si gjithmonë merr vëmendjen me pamjen e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE