0

Lola dhe Dauti janë shumë të njohur për publikun.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin, shkruan ORAinfo.

Lola vazhdimisht është e përfolur në publik e kjo për shkak të pamjes së saj dhe stilit të saj të veçantë.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me kunatën e saj.

Të dyja janë veshur me të kuqe dhe po duken tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE