0

Lola dhe Dauti janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin, shkruan ORAinfo.

Sot ajo ka publikuar një pamje në të cilën shihet nga shtëpia duke përcjellur ndeshjes mes Kosovës dhe Bullgarisë.

E momentin e shënimit të golit, ajo e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram./ORAinfo/

SHPËRNDAJE