0

Lola Haradinaj është bashkëshortja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt.

Ata janë martuar që një kohë të gjatë dhe kanë dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Është Lola ajo që është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se e ka dërguar vajzëne saj në festën e vajzës së Norës.

E ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja që ajo ka zgjedhur për vajzën e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE