0

Ernest Zymberi është aktori shumë i dashur i publikut shqiptar.

Ai u bë i njohur me rolin e tij si ‘Llukmani’ në serialin më të shikuar në vend ‘O sa Mirë’.

Aktori është i martuar dhe nga martesa e tij ka një vajzë të quajtur Mara.

Ernesi, krahas angazhimeve profesionale, është mjaft aktive në rrjete sociale, e sidomos në Instagram
ku pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme nga përditshmëria e tij.

E sot ‘Llukmani’ ka postuar disa fotografi ku shihet që ka shkuar në Tiranë bashkë me gruan dhe vajzën e tij. Ndërsa kombinimi i tyre në veshje tërheq vëmendjen. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE