0

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura në media dhe në publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin dhe më pas edhe pas dasmës së tyre, përcjell ORAinfo.

Para pak ditësh Egzona lindi binjakë e duket që menjëherë është kthyer në format e saj trupore që I kishte para shtatzënisë.

E sot, Egzona ka publikuar një foto të djalit të saj, e që e ka veshur shumë bukur sot./ORAinfo/

SHPËRNDAJE