0

Egzona Muqiqi është tani një ndër personazhet më të përfolura të estradës shqiptare.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin dhe më pas edhe pas dasmës së tyre, përcjell ORAinfo.

Ata të dy tani janë prindër të tre fëmijëve dy vajzave dhe një djali.

Para pak ditësh Egzona lindi binjakë e duket që menjëherë është kthyer në format e saj trupore që I kishte para shtatzënisë.

Egzona sot ka publikuar një foto të djalit të saj, e që duket se Egzona ka shumë stil në zgjedhjen e veshjeve për djalin e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE