0

Lala Limaj është vajza e Fatmie Limajt, tashmë e njohur për publikun.

Pas dasmës Lala bëri pushimet, nga ku publikoi pamje të shumta, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të mbetët shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me babain dhe motrat e saj.

Të gjithë po duken tejet bukur me këtë pamje./ORAinfo/

SHPËRNDAJE