0

Prezantuesja kosovare, Liberta Sapihu është ndër prezantueset me të bukura në ekranet televizive shqiptare.

E vetëdijshme për këtë, Liberta sjell imazhe nga më të ndryshmet për ndjekësit e saj në Instagram, përcjell ORAinfo.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto ku shfqet shumë joshëse.

Liberta paralajmëron se kështu do të duket në emisionin e ardhshëm.

Me kaçurrela dhe me grim të lehtë, Liberta po shkëlqen. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE