0

Leonora Jakupi është këngëtarja shumë e njohur shqiptare.

Ajo ishte tejet aktive për një kohë shumë të gjatë në skenë dhe tani e gjejmë aktive vetëm në rrjete sociale, përcjell ORAinfo.

Leonora ndan me ndjekësit e saj momente të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në fustan me lule dhe pamja e saj i ‘mahniti’ të gjithë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE