0

Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës shqiptare.

Ajo ka sjellur për publikun shqiptar gjithmonë vetëm hite që kanë mbetur përherë në kujtesë, shkruan ORAinfo.

Leonora është tejet aktive në rrjetet e saj sociale me postime nga më të ndryshmet.

Sot mbrëmë ka dal, ndërsa në një video publikuar nga ajo, shfaqet me e veshur me shumë stil, ndërsa ngjyra e kompleteve të saj roze, ka marrë gjithë vëmendjne.

Leonora me këtë veshje po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

SHPËRNDAJE