0

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/leonora-jakupii1-mp4″]

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Për Leonorën sot është një ditë e veçantë feston ditëlindjen dhe mbush plot 42 vjet jetë duke pranuar urime të shumta. /ORAvip/

SHPËRNDAJE