0

Leonora Jakupi është këngëtarja që u bë e njohur për mediat dhe publikun që në daljen e parë në skenë.

Që nga fillimi ajo solli për publikun vetëm këngë që u bënë hite të padiskutueshme, përcjell ORAinfo.

Leonora tani është larguar pak nga muzika por nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet në aeroportin e Prishtinës ‘Adem Jashari’.

Duket se Leonora është nisur drejt Evropës. E veshur me shumë stil, Leonora po duket tepër joshëse. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE