0

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAvip.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Leonora se fundmi po relaksohet në Stamboll.

Ajo ka publikuar disa momente romantike nga qyteti i bukur turk.

A është i dashuri i saj ai që po e shoqëron në këtë darkë romantike?

Ky është misteri që po vazhdon tash e një kohë se kush është mashkulli që ja ka rrëmbyer zemrën Leonorës. /ORAvip/

SHPËRNDAJE