0

Leonora Jakupi vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes nga mediat.

Ajo është larguar përkohësisht nga rrjetet sociale dhe nga çdo paraqitje publike pa dhënë asnjë shpjegim.

U përfol për të se është në një lidhje, doli e pranoi edhe vet Leonora se tashmë e ka gjetur “princin” dhe është e dashuruar.

Por, mbeti me kaq, ajo asnjëherë nuk e njoftoi publikun me të dashurin e saj.

Nuk dihet nëse i dashuri i Leonorës është ai i cili nuk po do të bëhet publik për fansat e këngëtares, apo është vet këngëtarja Jakupi ajo e cila po do ta ruaj sekret.

Dikush nga fansat e Leonorës edhe ka filluar të dyshoj se ajo është martuar fshehurazi dhe tashmë ka ngelur edhe me barrë!

Ani pse po qarkullojnë shumë thashetheme poshtë e lartë, Leonora si zakonisht nuk ua vë veshin.

Ajo po e shijon në maksimum jetën e saj edhe pse pak larg syrit të publikut.

Nuk dihet nëse vërtet Leonora është shtatzëne, por duket se një gjë i ka ndodhur bukuroshes, ngase po shihet shumë rrallë edhe në instagram ku postimi i saj i fundit ishte dy ditë më parë, pikërisht në ditën e 14 dhjetorit kur edhe u formua Ushtria e Kosovës.

E me këtë rast bukuroshja Jakupi kishte uruar fansat e saj për Ushtrinë.

Ani pse Leonora po ka me dhjetra e mijëra fansa, asaj vërtet tanimë i duhet një fëmijë apo jo?

E kush do të mund të ishte babai i atij fëmije? Natyrisht i dashuri i Leonorës të cilin kurrë nuk e bëri publik!

SHPËRNDAJE