0

Leonora Jakupi është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Edhe pse ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri, ajo vazhdon të jetë në zemrat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora shquhet për paraqitjet e saj, ku në shumicën e rasteve jemi mësuar ta shohim elegante.

Por, në pëditshmëri padyshim se ka një stil më të thjeshtë se ç’jemi mësuar ta shohim në skenë.

Në foton e fundit të publikuar në Instagram, Leonora është shfaqur e veshur e tëra në të zeza dhe po duket paksa e lodhur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE