0

Publikohet fotografi e rrallë e Leonora Jakupit e realizuar në vitin 2000.

Ajo padyshim mbetet një nga artistet më të pëlqyera shqiptare, shkruan GazetaBlic.

Flasim për Leonora Jakupin e cila numëron një karrierë të gjatë muzikore, ku një pjesë e madhe e projekteve të saja janë shndërruar në hite, e edhe pse vitet kalojnë ato ende dëgjohen edhe sot.

Këngëtarja nga Drenica është kthyer pas në kohë, duke publikuar një fotografi të 20 viteve më parë.

Leonora shfaqet pranë aktorit Reshat Arbana si dhe profesor Naim Agushit, ndërsa ka treguar se fotoja është realizuar në vitin 2000.

SHPËRNDAJE