0

Leonora Jakupi, vazhdon të jetë një emër shumë i dashur për publikun shqiptar.

Së fundi, ajo ka zbuluar se është një yll i ‘Tik-Tokut’ duke publikuar një video duke vallëzuar.

Kjo video është publikuar nga mbesa e saj dhe duket se kanë një lidhje të jashtëzakonshme.

Më poshtë mund të shihni videon dhe dashurinë e madhe që kanë teze-mbesë.

SHPËRNDAJE