0

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAvip.

Leonora vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se ka rregulluar thonjët./ORAvip/

SHPËRNDAJE