0

Leonora Jakupi shijon borën e parë në Brezovicë, duket për mrekulli.

Tashëm dimri ka filluar në vendin tonë.

Saktësisht këtë vikend Brezovica është mbuluar me borë dhe ata që sot po qëndrojnë atje po e shijojnë pafund, shkruan Indeksonline.

Një nga ta është edhe këngëtarja e mirënjohur dhe shumë e dashur, Leonora Jakupin e cila këtë të shtunë po e shijon në një nga vendet më të bukura të Kosovës.

E hijeshinë Brezovicë po ia shtonë edhe më shumë këngëtarja bukuroshe, e cila dukej në formë të mirë dhe plotë stil.

“Bora e parë”, ka shkruar Leonora e që dukej e lumtur për këtë.

Ndryshe, kujtojmë që projekti i fundit i Leonora Jakupit është në bashkëpunim me Sabri Fejzullahun ‘Simpatia e shkolles’.

SHPËRNDAJE