0

Leonita është gruaja e Granit Xhakës.

Edhe ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Leonita dhe Graniti tashmë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Zonja edhe shtatzënë vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Madje sot ka publikuar një pamje duke ecur, me të cilën tregon se po kalon shtatzëni të lehtë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE