0

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil.

Me pallto të gjatë dhe me atlete, Leonita do ta ‘shkrijë’ me pamje Granitin. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE