0

Leonita vishet njësoj me vajzën, do ta ‘çmendin’ Granitin me pamjet.

Futbollisti i mirënjohur, Granit Xhaka dhe gruaja e tij, Leonita janë një çift shumë i pëlqyer në publik.

Ata janë përherë në qendër të medieve rozë sidomos me paraqitjet e tyre, shkruan ORAinfo.

Çifti tani janë prindër të një vajze dhe së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë.

Meqë është shumë active me postime në rrjete sociale, sot Leonita ka publikuar një foto ku shihet se është veshur njësoj me vajzën.

E të veshura njësot, ato do ta lënë pa fjalë Granitin.

SHPËRNDAJE