0

Granit Xhaka është futbollist shumë i njohur.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Sot ata kanë publikuar një foto në të cilën duket si gjithmonë shumë të dashuruar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE