0

Leonita Xhaka është bashkëshortja e Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është veshur e rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE