0

Leonita Lekaj është gruaja e futbollistit shumë të njohur shqiptar, Granit Xhakës.

Ata përbëjnë një çift shumë të përfolur jo vetëm ndër shqiptarët por edhe në vendet e tjera nga publiku I huaj, përcjell ORAinfo.

Leonita njihet si një vajzë e bukur dhe elegante e këtë e kemi parë në paraqitjet e ndryshme të saj.

Mirëpo në një fotografi që e ka postuar sot në Instastory, ajo është pa grim dhe që po duket shumë më ndryshe nga ajo që jemi mësuar më herët ta shohim./ORAinfo/

SHPËRNDAJE