0

Granit Xhaka është futbollisti i njohur shqiptar dhe që u bë tejet I suksesshëm jashtë vendit.

Ai dhe gruaja e tij, Leonita janë gjithmonë në qendër të mediave si në ato shqiptare ashtu edhe në media të huaja, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë tejet aktivë në rrjete sociale, dhe nuk hezitojnë të na tregojnë sa shumë kohë kalojnë me njëri-tjetrin.

E sot, Leonita ka postuar një foto ku shihet që edhe pse pa grim duket shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE