0

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAvip.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Fotoja e fundit është ajo e Ledrit, i cili po fle pranë Poemës së bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE