0

Ja kë zgjedh Sara mes Ledrit dhe vajzës.

Partnerja e reperit shihet aktive me postime në rrjete sociale sidomos pas lindjes së vajzës.

Sara Hoxha merrr edhe pyetje të shumta nga ndjekësit të cilëve nuk iu heziton t’iu përgjigjet.

Së fundi, është pyetur nga një ndjekës të zgjedh mes Ledrit dhe Poem Blus por ja që Sara nuk ka dhënë përgjigje.

Ajo ka publikuar një imazh e habitur derisa ka shkruar “Vërtetë”, duke injoruar totalisht pyetjen.

Ndryshe, Sara dhe Ledri shpesh po publikojnë momente me vajzën e tyre në rrjete sociale teksa po shihen tejet të përkushtuar ndaj saj.

SHPËRNDAJE