0

Vjen reagimi i parë i Dafina Zeqirit pasi Ledri Vula u bë baba për herë të parë.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha para pak dite u bënë prindër për herë të parë.Poem Blu Vula është emri i vogëlushes, fotot e të cilës tashmë kanë filluar të bëhen publike, shkruan GazetaBlic.

Me këtë rast nuk munguan urimet nga kolegët e dyshës, por ai i cili mori vëmendjen ishte i këngëtarës Dafina Zeqiri e cila dikur ishte e dashura e Ledrit.

Dafina raporte të mira ka edhe me partneren e Ledrit, nënën e fëmijës së tij Sarën dhe këtë e kanë dëshmuar disa herë.

SHPËRNDAJE