0

Një dasmë e madhe po na pret.

Sara Hoxha dhe Ledri Vula tashmë jetojnë së bashku dhe kanë një vajzë, mirëpo nuk kanë bërë dasmë dhe nuk janë kuruzuar ende.

Së fundmi, Sara në llogarinë e saj Instagram ka shpërndarë një fotogari ku shihet në një dyqan me plotë fusnata nusërie, shkuan Kosovarja.

Ndoshta, Sara po planifikon martesë, dhe ka shkuar të të zgjedhë fustanin e bardhë që do ta veshë në ditën më të rëndësishme të jetës së saj.

Blogerja nuk ka treguar diçka në lidhje më dasmën, mirëpo ndoshta në ditët në vijim ajo do të jap ndonjë konfirmim.

SHPËRNDAJE